O nas

naturalne produkty

starannie wyselekcjonowane produkty z dobrym składem

polscy producenci

większość produktów w sklepie pochodzi od polskich dostawców

oryginalne produkty

nowoczesne formy oraz wysoka jakość oferowanych produktów

Dom Psa to sklep z ekologicznymi i naturalnymi produktami dla psa i kota, który powstał z myślą o właścicielach zwierząt, którzy stawiają na zdrowe żywienie i zdrowe produkty. To z sklep dla tych, którzy poszukują alternatywy dla gotowania i samodzielnego przygotowania posiłków. Chcemy budować  Wasze zaufanie oferując produkty od sprawdzonych  producentów. Celem jest aby produkty w sklepie Dom Psa w większości pochodziły od polskich dostawców lub mniejszych producentów. 

 

Kiedy pierwszy raz słyszeliśmy o ekologicznych produktach dla psa i kota było to zupełna nowość na rynku. W tamtych czasach wygląd i opakowanie miało większe znaczenie niż sam skład. Zresztą podobnie jak w przypadku produktów dla ludzi. Od tego czasu wiele się zmieniło. Bez wątpienia staliśmy się bardziej świadomymi konsumentami i w związku z tym staranniej szukamy produktów dla naszych czworonożnych przyjaciół.  No i tutaj zaczyna się nasza opowieść…

Okazało się, że wybranie dobrego produktu dla zwierzaka to nie taka prosta sprawa. Bo co tak naprawdę znaczy bezzbożowa karma i czy to to samo co bezglutenowa? A może lepiej jak w karmie będzie groch albo ryż? Nie wspominając już o takich pojęciach jak kwas Omega-3 i Omega-6, tauryna czy biotyna. Czym więcej etykiet czytaliśmy tym bardziej przekonywaliśmy się, że w wielu nawet lubianych przez nasze zwierzaki karmach są składniki, które mogą źle wpływać na ich zdrowie. Mamy oczywiście świadomość, że nie zawsze uda się wykluczyć gorsze składniki i że być może samodzielne przygotowanie posiłków jest najlepsze. Nie zawsze jednak udaje nam się wygospodarować wystarczająco dużo czasu aby to zrobić i dlatego własnie zapraszamy do sklepu Dom Psa. Mamy nadzieję że tutaj znajdziecie zdrowe i smaczne jedzenie dla swojego pupila i dzięki temu zaoszczędzicie czas, który wykorzystacie na spacery i zabawy z nim.

Produkty w sklepie Dom Psa i jak je wybieramy?

Przede wszystkim szukamy polskich producentów ekologicznych, naturalnych produktów. Niewątpliwie wielu producentów polski zapewnia najwyższe standardy w procesie produkcji karmy a także przy wyborze odpowiednich składników. Sprawdzamy skład i to jak produkt jest wytwarzany a następnie przechodzimy do etapu testowania. Zawsze sprawdzamy na naszych zwierzakach produkty. zanim wprowadzimy je do oferty. Patrzymy jak nasze i naszych znajomych psy i koty reagują na zapach, smak ale też i na kształt. Co tutaj dużo pisać… opakowanie też ma duże znacznie, zwłaszcza gdy może stać się pożywką do znakomitej zabawy dla naszego kota. W naszej ofercie znajdziecie też firmy spoza granic naszego kraju ale to tylko dlatego, że wierzymy w ich wysoką jakość.

Po co jest blog Dom Psa?

Dodatkowo prowadzimy BLOG, na którym wyjaśniamy wiele tematów. Od tego jak wybrać naturalną karmę lub przysmak poprzez porady behawioralne. Nie jesteśmy weterynarzami. Nasz blog to synteza wiedzy, którą pozyskaliśmy od osób mądrzejszych i bardziej wyedukowanych od nas, z artykułów naukowych czy po prostu  Internetu. Ma na celu przybliżenie produktów naturalnych dla psa i kota w możliwie przystępny sposób.

Zapraszamy na zakupy!

Zespół Dom Psa

Poznaj nas lepiej

Przewiń do góry